بازدید و مشاوره رایگان کابینت آشپزخانه و کمد دیواری

مشاوره رایگان کابینت - مجموعه نوآن

از خدمات ویژه مجموعه نوآن اعزام کارشناس امور دکوراسیون داخلی برای بازدید، طراحی و مشاوره رایگان کابینت و کمددیواری برای مشتریان محترم می باشد.

این خدمت جهت رفع موانع و مشکلات مشتریان جهت سفارش ارائه شده تا مسیر ثبت سفارش از طرف آنها هموارتر باشد و رضایت آنها بیشتر تامین گردد.

جهت درخواست مشاوره و بازدید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و درخواست حضور کارشناس دکوراسیون داخلی در محل زندگی یا کار خود نمایید.

مقاله پیشنهادی: کابینت ترک انتخاب مناسب آشپزخانه امروز

مشاوره رایگان کابینت - درخواست طراحی

فرآیند درخواست تا تحویل سفارش در نوآن

بازدید و مشاوره رایگان کابینت و کمد دیواری

پس از مرحله درخواست بازدید و مشاوره، کارشناسان مجموعه نوآن زمانی را برای بازدید و مشاوره و حضور در محل کار یا زندگی شما تعیین می کنند.

در روز موعود کارشناس دکوراسیون داخلی به محل مراجعه کرده و بعد از شنیدن نظرات، سلایق و نیازهای شما و همین طور با ارزیابی فضای شما برای کار کابینت یا کمد دیواری پیشنهاداتی را به شما ارائه کرده که در صورت پذیرش شما کارشناس مربوطه اندازه ها را دقیقا ثبت نموده و در طی روزهای آینده با ارسال طرح اولیه نظر مثبت شما را گرفته و نسبت به اجرای کار توسط کارشناسان مربوطه اقدام می شود.

کارشناس دکوراسیون داخلی همچنین شما را با اصول چیدمان استاندارد تجهیزات آشپزخانه از قبیل گاز، سینک، یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … آشنا کرده و پیشنهادات خود را ارائه می کند که در صورت تائید شما به یک اجماع و توافق از هر دو طرف خواهد انجامید.

اگر در طراحی اولیه ایراداتی از طرف مشتری وجود داشته باشد یا نظر مشتری در مورد برخی آیتم ها تغییر کرده باشد طرح جدید براساس سلیقه مشتری مجددا اجرا می شود.

همچنین کاتالوگها و سمپل های مدل و رنگ و همچنین اکسسوریهای مورد نیاز را به شما نشان داده و شما با انتخاب رنگ، نوع جنس کابینت ها، یراق آلات و … سفارش خود را کامل می کنید.

بیشتر بخوانید: نکات مهم انتخاب رنگبندی کابینت آشپزخانه

طراحی رایگان کابینت - مشاوره حضوری

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی سفارشات مشتریان در کوتاهترین مدت توسط طراح این تیم اجرا شده و کلیه درخواستهای مشتری اعم از رنگ، مدل، اجرای دکوریها، نورپردازی و … در آن لحاظ می شود. این طرح یا بصورت فایل و یا بصورت پرینت خدمت مشتریان ارسال می شود تا تائید نهایی از سمت آنها گرفته شود.

در صورتی که طرح پس از اجرا مورد پسند مشتری نباشد یا نیاز به تغییراتی داشته باشد تیم طراحی این تغییرات را اعمال خواهد کرد تا جایی که مورد پسند و تائید مشتری قرار بگیرد.

پیشنهاد ویژه نوآن: طراحی کابینت مدرن

طراحی رایگان کابینت - طراحی سه بعدی

قیمت سفارشات

در این مرحله بعد از تائید طرح توسط مشتری با توجه به متریال مصرفی در این پروژه و سایر محاسبات پیش فاکتور خدمت مشتریان ارسال می شود تا مرحله اجرا هر چه زودتر انجام گردد.

ساخت و تحویل

در این مرحله کار آماده اجرا است و ساخت سفارشات انجام می شود و پس از ساخت کابینت ها در کارگاه یک روز برای نصب کار با مشتری تعیین می شود. کارهای نهایی اسمبل کردن و نصب کابینت ها در محل انجام می شود.

مقاله پیشنهادی: مراحل مهم در انتخاب کابینت آشپزخانه

طراحی رایگان کابینت - طراحی و اجرا

اندازه گیری کابینت و کمددیواری با ابزارهای پیشرفته مهندسی نظیر ترازهای دیجیتال، اپتیک پلانر و مترهای لیزری انجام می شود تا از دقت بالایی برخوردار باشد و خطاها به حداقل برسد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله محبوب ترین رنگ کابینت آشپزخانه پیشنهاد می شود.

طراحی رایگان کابینت - اندازه گیری لیزری

مجموعه نوآن

این مجموعه با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی، اجرای کابینت و دکوراسیون داخلی تولید کننده انواع کابینتهای مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک می باشد.

مجموعه نوان با هدف نوآوری، تحول و تنوع در طراحی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در دکوراسیون داخلی، منزل، محل کار و کابینت آشپزخانه در خدمت شما عزیزان است.

3 thoughts on “بازدید و مشاوره رایگان کابینت آشپزخانه و کمد دیواری

  1. Pingback: طراحی کابینت ممبران به سبک کلاسیک | کابینت ارزان|مجموعه نوآن

  2. Pingback: طراحی کابینت به سبک اسکاندیناوی | کابینت ارزان | مجموعه نوآن

  3. Pingback: معرفی مدل های جدید دکور آشپزخانه | طراحی دکور آشپزخانه |نوآن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *