خرید اقساطی کابینت

افزایش هزینه ‌های زندگی امروزه بیشتر افراد را به سمت خرید اقساطی سوق داده است. صنعت کابینت از این قاعده مستثنی نیست و ممکن است بسیاری از مشتریان نتوانند هزینه ‌های بالای کابینت و دکوراسیون داخلی منزل خود را مدیریت کنند. از همین رو در کابینت نوآن طرحی تحت عنوآن خرید اقساطی کابینت وجود دارد. در این مطلب در مورد این طرح و ویژگی ‌های آن بیشتر توضیح می‌دهیم.

خرید اقساطی کابینت

خرید انواع کابینت

خرید کابینت برای مرتب‌تر کردن شلوغی‌های محیط آشپزخانه و ایجاد دکوراسیون جدید امری رایج و مرسوم است. وقتی مشتریان برای خرید کابینت مراجعه می‌کنند، می‌دانند که باید در انتخاب خود نهایت دقت را به کار ببرند؛ زیرا این کار نیازمند هزینه‌ های بالا است و به طور معمول تا حداقل 15 سال آینده بازسازی نخواهد شد. از همین رو افراد در انتخاب کابینت تمام آنچه که از یک آشپزخانه رؤیایی انتظار دارند را در نظر گرفته و پیاده می‌کنند.

خرید اقساطی کابینت در کابینت نوآن

خرید کابینت مستلزم هزینه‌های زیاد است که در شرایطی اقتصادی امروز ممکن است برای همه مقرون به صرفه نباشد. بسیاری از مشتریان نمی‌توانند هزینه کابینت را به صورت یکجا بپردازند. به همین دلیل شاید از خرید منصرف شوند یا انواع ارزان‌تر را انتخاب کنند. ما در کابینت نوآن امکان خرید اقساطی کابینت را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم.

طبق این طرح مشتریان می‌توانند به صورت قسطی هزینه کابینت را پرداخت کنند. به این روش آن‌ها می‌توانند کابینت و دکور آشپزخانه دلخواه خود را مطابق با سلیقه خود سفارش دهند و مجبور به خرید انواع ارزان یا کابینت از پیش ساخته نمی‌شوند.

خرید اقساطی کابینت ۶ماهه

خرید اقساطی کابینت در مجموعه نوآن دارای شرایط ویژه ‌ای است. این شرایط به دلیل ایجاد خریدی امن برای مشتریان فراهم شده است. در این مسئله ما سعی کرده‌ایم به نفع مشتریان خود شروطی را قرار دهیم که عبارت‌اند از:

  • پرداخت هزینه کابینت‌ها می‌تواند به صورت اقساطی باشد.
  • در پرداخت اقساطی کابینت نوآن هیچ سود اضافه‌ای از مشتریان دریافت نخواهد کرد.
  • مشتریان مستلزم هستند 30 درصد هزینه را به صورت یکجا و مابقی را در اقساط ۶ماهه پرداخت کنند.
  • لازم است مشتریان پس از پرداخت 30 درصد از کل هزینه برای مابقی آن چک بدهند.
  • هزینه باقی مانده کابینت‌ها بر 6 تقسیم خواهد شد و مشتریان باید در عرض 6 ماه آن را تسویه کنند.

خرید اقساطی کابینت با چک و بدون سود

امکان خرید اقساطی کابینت به دلیل رفع نیازهای مشتریان فراهم شده است. این کار یک نوع معامله مرسوم محسوب می‌شود که برای هر دو طرف خریدار و فروشنده سودمند است. در این خصوص ما سود بیشتری لحاظ نمی‌کنیم و با افزایش قیمت‌ها پس از ساخت کابینت چیزی به هزینه آن اضافه نمی‌کنیم.

مزایای خرید اقساطی کابینت چیست؟

طرحی که ما برای خرید اقساطی کابینت در نوآن انجام داده‌ایم مزیت‌های زیادی برای مشتریان و خود مجموعه دارد. این مزایا در ادامه مقاله توضیح داده خواهند شد.

خرید آسان

خرید اقساطی کابینت بسیاری از دغدغه‌ها را برای خانواده‌ها از بین می‌برد. آن‌ها با پرداخت بخشی از حقوق ماهانه خود می‌توانند کابینت و کمدهایی که نیاز دارند را سفارش دهند و با مابقی آن به رفع سایر نیازهای حیاتی خانواده بپردازند.

امکان خرید برای همه مشتریان

با خرید اقساطی کابینت تقریباً همه اقشار جامعه می‌توانند دکوراسیون داخلی چشم نوازی برای منزل خود تهیه ببیند. حتی افراد کم درآمد می‌توانند با برنامه ریزی حقوق خود خرید کنند.

امکان سفارش کابینت‌های دلخواه

دیگر لازم نیست مشتریان به دلیل مضیقه مالی کابینت‌های ارزان که دلخواه آن‌ها نیست را سفارش دهند. برخی از خانواده‌ها برای کم کردن هزینه‌ها از سفارش برخی اکسسوری‌ها مانند چراغ یا انواع ورق‌های گران قیمت مانند هایگلاس صرف نظر می‌کنند.

کم کردن فشار اقتصادی خانواده‌ها

خرید اقساطی کابینت فرصتی است تا خانواده‌ها بتوانند در کنار خریدهای دیگر خود دکوراسیون داخلی خود را نیز سفارش بدهند. این امر مستلزم چشم پوشی از خریدهای دیگر خانواده نیست.

افزایش فروش کابینت

کابینت سازها همواره در تلاش هستند تا رضایت مشتریان خود را به دست بیاورند. با خرید اقساطی هم فروش افزایش پیدا می‌کند و هم تعداد مشتریان کم نمی‌شود.

سخن پایانی

خرید اقساطی کابینت امکانی است تا مشتریان بتوانند از مجموعه‌ای با سابقه با استادکارهای حرفه‌ای برای بازسازی یا ایجاد دکوراسیون داخلی منزل خود کمک بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم از فرصتی که فراهم شده است استفاده کنید تا بدون پرداخت سود بیشتر و در مدت 6 ماه تمام هزینه‌های کابینت خود را مدیریت کنید.

لازم به توضیح است در این طرح امکان سفارش طراحی کابینت مدرن، طراحی کابینت کلاسیک و همچنین کابینت نئوکلاسیک بدون هیچ محدودیتی وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با کارشناسان فروش ما در نوآن تماس حاصل نمایید.