کابینت آشپزخانه با کیفیت

کابینت-آشپزخانه-با-کیفیت

کابینت آشپزخانه با کیفیت از نظر ظاهری و عملکرد با سایر کابینت های متفاوت است. برای خرید کابینت جدید برای آشپزخانه باید به موارد بسیاری توجه داشته باشید، یکی از این موارد کیفیت آنها از جنس، رنگ و مواد و کارایی آن است.

در هنگام سفارش کابینت حتما باید به این نکته توجه کرد که خرید کابینت بدون کیفیت بعد از مدتی دچار مشکلات بسیار می شود. همچنین باید هزینه مجدد برای تعمیر آنها پرداخت کرد و به وسایل داخل آن آسیب می زند و موجب کاهش کارایی آنها می شود، درنهایت دیگر قابل استفاده نخواهند بود. بنابراین بهتر است از همان ابتدا در خرید کابینت، کیفیت آن را مورد توجه قرار دهید، هرچند که گران تر از نمونه های مشابه آن باشد.

پیشنهاد می شود که کابینت های با کیفیت سفارش دهید تا به نوعی برای خود سرمایه گذاری کرده باشد، سرمایه گذاری شما در شرکت طراحی کابینت و دکوراسیون نوآن، منجر به نتیجه مطلوب خواهد شود و تا سال های بسیار از کابینت هایی با کارایی بالا، زیبا و مدرن لذت خواهید برد.

در ادامه 5 ویژگی برتر کابینت آشپزخانه با کیفیت بررسی شده است که با مطالعه آن می توانید انتخاب بهتری خواهید داشت، بنابراین پیشنهاد می شود حتما آن را مطالعه کنید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خرید کابینت سفارشی پیشنهاد می شود.

انواع کابینت مدرن

ویژگی های کابینت آشپزخانه با کیفیت

1- جنس کابینت

کابینت آشپزخانه از جنس ام دی اف که نوعی چوب فرآوری و سبک است با انواع و درجه های مختلف کیفیت ساخته می شود. البته گاهی در موارد  خاص و لوکس از چوب خالص استفاده می شود. همچنین جنس پی وی سی در مواردی که رطوبت بالا است، پیشنهاد می شود.

لازم به ذکر است که در گذشته اغلب از فلز برای ساخت کابینت استفاده می کردند؛ ولی در حال حاضر  این نوع کابینت به دلیل استفاده از ام دی اف با زیبایی و مقاومت بالا، دیگر کاربردی ندارد، به جز در زمانی که کاهش هزینه مطرح می شود.

در هنگام خرید کابینت باید به جنس آن توجه داشته باشید؛ زیرا اگر جنس آن نامرغوب باشد، بعد از مدتی دچار مشکل خواهد شد.

2- هزینه متناسب

اگر قصد دارد کابینت ارزان و بدون کیفیت بخرید، تعویض کابینت آشپزخانه فایده ای ندارد. بهتر است پول خود را پس انداز کنید تا زمانی که بتوانید روی کابینت آشپزخانه سرمایه گذاری کنید که خانه شما را زیبا می کند و تا سال های بسیار کارایی خواهد داشت.

3- طراحی متناسب با کارایی

آشپزخانه شما یکی از اتاق های خانه شماست که بیشترین زمان را در آن سپری خواهید کرد. در نتیجه باید درباره مواردی که می توانید برای بهبود زندگی خود در کابینت بگنجانید، به دقت فکر کنید.

هنگام در نظر گرفتن موارد مفید برای آشپزخانه خود از فکر کردن خارج از چارچوب نترسید. برخی از موارد مفید عبارت است از:

  • کشوهای قابلمه و تابه
  • کشوی بیرون کش سطل زباله
  • قفسه های ادویه جاسازی شده
  • سازمان دهنده ظروف مختلف

پیشنهاد ویژه نوآن: طراحی کابینت کلاسیک

4- انتخاب سبک

اگر سبک خاصی مدنظر شما است، حتما برای خرید کابینت آشپزخانه آن را به صورت سفارشی تهیه کنید.

آیا به کابینت های آشپزخانه سفید علاقه دارید تا فضای اتاق شما بزرگ تر و دلبازتر شود؟ آیا کابینت آشپزخانه تیره را برای استایلی شیک و پیچیده ترجیح می دهید؟ پاسخ به این نوع سوالات خرید کابینت آشپزخانه جدید را برای شما آسان تر می کند.

بخش‌های دیگر کابینت‌های خود را فراموش نکنید، مانند دستگیره‌ها، لولاهای آرام بند و کشوهای روان بند که می‌توانند شخصیت زیادی به فضای شما اضافه کنند. لوازم جانبی کابینت در طیف گسترده ای از سبک ها برای عملکرد و زیبایی ارائه می شود.

برای مثال سبک های کابینت منحنی سنتی تر هستند و معمولا جزییات بیشتری دارند. از طرف دیگر، سبک‌های کابینت مربعی، به آشپزخانه شما کمک می‌کند تا سبک معاصر را بهانه کند.

هیچ محدودیتی برای ایجاد یک سبک زیبا و هدفمند برای آشپزخانه شما وجود ندارد. اگر در تصمیم گیری در مورد زیبایی شناسی مشکل دارید، طراحان نوآن می تواند به شما کمک کند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله آشپزخانه ای زیبا با کابینت ممبران پیشنهاد می شود.

 

کابینت

5- تصمیم گیری مناسب

قبل از نصب کابینت یا هر گونه بازسازی آشپزخانه، باید سبک بقیه خانه خود را در نظر بگیرید. برای مثال یک آشپزخانه مدرن ممکن است با یک اتاق غذاخوری که به سبک سنتی ساخته شده است، تضاد داشته باشد.

این روند به آن معنا نیست که باید کل خانه خود را بازسازی کنید تا از یک آشپزخانه جدید و مدرن لذت ببرید. شرکت طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی نوآن می تواند به شما در دستیابی به آشپزخانه دلخواه کمک کند و با طراحی موجود در خانه شما سازگار است.

با نوآن کابینت آشپزخانه رویاهای خود را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *