کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

آیا هنگام مراجعه برای ساخت کابینت‌های جدید با اسم کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) مواجه شده‌اید؟ شاید کنجکاو شده باشید که در مورد آن بیشتر بدانید. کابینت فوق برجسته یکی از انواع جدید محصولات ام دی اف است و از دسته ی کابینت مدرن است؛ این مقاله به معرفی کامل این نوع کابینت می‌پردازد.

معرفی کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) یکی از محصولات ام دی اف بوده و از جنس کاغذهای ملامینه است که با ام دی اف ترکیب شده‌اند. ورق‌های ام دی اف فوق برجسته تنوع بسیار بالای طرح و رنگ را ارائه می‌کنند و بسیار مورد توجه مشتریان هستند. این محصول نام فوق برجسته را با خود یدک می‌کشد؛ زیرا برجستگی‌هایی در سطح آن به چشم می‌خورد و مانند ام دی اف دارای سطح صاف و صیقلی نیست.

در واقع سطح آن مانند تنه یک درخت به نظر می‌رسد. همین عامل سبب زیبایی دوچندان آن شده است و جنبه مثبتی دارد. در صورتی که شما بسیار به تمیزی کابینت‌های خود اهمیت می‌دهید؛ باید بدانید که به همین برجستگی‌ها باعث می‌شوند تمیز کاری کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) به راحتی انواع دیگر نباشد.

طرح‌های کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

برای کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) از رنگ سفید و ترکیب آن با سایر رنگ‌ها استفادة کنند تا طرح‌های جدیدی خلق کنند. شما می‌توانید از انواع طرح‌ها دیدن کرده و سپس با مشورت کابینت ساز خود ترکیب رنگ و طرح‌های مناسبی انتخاب کنید. جالب است که این نوع کابینت برای دکوراسیون دفتر کار، بوتیک و اتاق‌ها نیز به کار می‌رود.

رنگ بندی کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

رنگ بندی کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) از تنوع بالایی برخوردار است. بهتر است رنگ‌های روشن را انتخاب کنید تا فضای خانه شما را بزرگ‌تر نشان بدهند. استفاده از چراغ‌ها توکار یا روکار نیز در نورپردازی بهتر به شما کمک می‌کند. در ادامه می‌توانید چندین نمونه از این نوع کابینت با رنگ‌های مختلف ببینید.

کابینت فرامید

قیمت کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

برای هر کدام از انواع کابینت‌ها فاکتورهای زیادی وجود دارند که قیمت آن را تعیین می‌کنند. این فاکتورها ورق‌های به کار رفته در کابینت، نوع پوشش این ورق‌ها، ضخامت آن‌ها و لوازم جانبی هستند که همراه با آن به کار می‌روند. به طور کلی کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) هزینه بیشتری نسبت به انواع دیگر کابینت برای شما خواهند داشت.

بهتر است قبل از هر اقدامی انواع کابینت را بررسی کنید و در صورتی که برای شما توجیه اقتصادی دارد به سفارش دادن این نوع کابینت که هزینه دو برابر دارد روی بیاورید.

مزایا و معایب کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) نسل جدیدی از طراحی آشپزخانه است که توانسته است سلیقه برخی از مشتریان را تأمین کند. این قسمت در مورد مزایا و معایب این محصول است. 

مزایای کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

  •       مدرن بودن
  •       طراحی شیک و خاص
  •       تنوع بسیار بالای طرح و رنگ

معایب کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

  •       قیمت بالای آن نسبت به ورق‌های دیگر
  •       رطوبت پذیری بالا
  •       خش پذیری بالا
  •       داشتن لبه‌ها تیز و برنده
  •       دشوار بودن تمیز کردن کابینت‌ها با توجه به برجستگی و فرورفتگی‌های آن‌ها

سفارش کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید)

برای سفارش این نوع کابینت می‌توانید با کارشناسان نوان کابینت در ارتباط باشید. قبل از هر کاری با مشاوره رایگان در این خصوص راهنمایی می‌شوید تا بتوانید با توجه به بودجه و سلیقه خود بهترین نوع کابینت را انتخاب کنید. پس از آن با مشاهده نمونه کارهای قبلی در مورد انتخاب رنگ و طرح راهنمایی خواهید شد.

شما همچنین می‌توانید آشپزخانه خود را قبل از پایان کار ببینید. کافی است طراحی آن را سفارش بدهید. مزایای این کار بسیار زیاد است. یکی از آن‌ها این است که می‌توانید اشکالات کار را برطرف کنید یا بعضی قسمت‌های آن را به صلاحدید خود عوض کنید.

طراحی آشپزخانه ممکن است هزینه اضافی داشته باشد؛ اما شما را از پشیمانی بعد از کار و هزینه‌های بیشتر نجات می‌دهد.

سخن پایانی

اگر برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه و طراحی کابینت خود هنوز تصمیمی نگرفته‌اید، بهتر است کابینت مدرن فوق برجسته (فرامید) را نیز بررسی کنید. این نوع کابینت ممکن است مطابق میل و سلیقه شما باشد. این مطلب به همین منظور و با هدف معرفی کابینت فوق برجسته، رنگ‌ها و سایر نکات آن به رشته تحریر درآمده است.