کابینت نئوکلاسیک آشپزخانه

همانطور که از اسم این کابینت مشخص است کابینت نئوکلاسیک ترکیبی از کابینت کلاسیک و مدرن است. که برای افرادی که می خواهند در عین کلاسیک بودن مدرنیته هم باشند بسیار مناسب است. اما وقتی اسم کلاسیک به ذهنمان می آید کابینتی با منبت کاری بسیار زیاد ، دسته کابینت بسیار شلوغ و .. است اما ترکیب کابینت مدرن با سبک کلاسیک توانسته این ذهنیت را عوض کند.

با ویژگی های کابینت نئو کلاسیک آشنا شوید!

از ویژگی های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک می توان به موارد زیر اشاره کرد که می تواند در انتخاب کابینت آشپزخانه به شما کمک بسزایی بکند:

اولین ویژگی که می توان نام برد این است که می توانید سادگی را در طراحی کابینت آشپزخانه و در عین حال جزئیات بسیار ظریف را همزمان داشته باشید و همچنین با استفاده از خطوط ، اشکال هندسی بسیار ساده این سبک کابینت را می توان تکمیل کرد و ظاهری بسیار منحصربفرد پیاده سازی کرد.

اگر خاطرتان باشد در سبک کلاسیک تقارن به شدت دیده میشد. به این منظور که لبه های کابینت آشپزخانه اگر لبه ی منبت کاری داشت باید هر دو طرف کار شده باشد در سبک نئو کلاسیک هم این تقارن هنوز پابرجاست و رعایت میشود.

ترکیب رنگی بسیار پرطرفداری که در این سبک استفاده می شود رنگ های بسیار سرد و ملایم هستند که رنگ هایی که می توان مثال زد رنگ های طوسی و سفید است.

در سبک های نئو کلاسیک می توان گفت که سبک کلاسیک بیشتر دخیل است و کابینت ها تا سقف آشپزخانه کار می شود اما این موضوع سلیقه ای است و می توان گفت که می توانید این موضوع را به سبک مدرن انجام دهید اما در گذشته برای ساخت کابینت آشپزخانه به دلیل داشتن فضای بیشتر این امر انجام می شد.

برای پیشخوان کابینت آشپزخانه و صفحه ای که در کابینت نئوکلاسیک استفاده می کنید اغلب سنگ هستند و از سنگ مرمر و سنگ های براق مورد استفاده قرار می گیرد.

مطلب پیشنهادی : کابینت کلاسیک آشپزخانه

کابینت نئوکلاسیک آشپزخانه

چرا کابینت نئوکلاسیک را انتخاب کنیم؟

همانطور که قبل تر ذکر شد طراحی کابینت نئوکلاسیک تلفیق سبک کلاسیک و مدرن است برای افرادی که سبک شلوغ و تجملاتی کلاسیک  و سادگی و بی روحی سبک مدرن را نمی پسندند می تواند گزینه ی بسیار مناسب باشد.

از نظر هزینه ی نصب و اجرای کابینت نئوکلاسیک می توان گفت که به خاطر پیچیدگی خاصی که ندارد هزینه پایین تری نسبت به سبک کلاسیک دارد و می توان گفت که با یک تیر چند نشان می زنید.

همچنین روکش هایی که در کابینت های نئوکلاسیک و جنس کابینت ها در این سبک بسیار منحصربفرد است چراکه باید از مقاوت بسیار بالایی برخوردار باشد البته کابینت نوآن از روکش PVC استفاده می کند تا ضد آب باشد و در طول استفاده آسیبی به کابینت نرسد.

البته کابینت هایی که در این سبک استفاده می شود شامل کابینت ممبران ، کابینت MDF ، کابینت هایگلاس است. این نوع کابینت ها مقاوت بسیار بالایی دارند و می توان گفت که از کیفیت بالایی برخوردارند.

همچنین می توانید با انتخاب سبک نئوکلاسیک برای کابنیت آشپزخانه دکوراسیون بسیار منحصربفرد داشته باشید که شرکت طراحی و ساخت کابینت نوآن اینجاست تا به شما خدمات ارزنده ای ارائه دهد تا بتوانید بهترین کابینت آشپزخانه را داشته باشید.

نمونه کارهای طراحی کابینت نوآن

نکاتی که در هنگام سفارش و ساخت کابینت نئوکلاسیک باید بدانید

سبک نئوکلاسیک را می توان بعد از سبک کابینت مدرن به عنوان یکی از محبوبترین سبک ها دانست چراکه این سبک مزر بین سبک مدرن و کلاسیک است. از نکاتی که باید در انتخاب کابینت نئوکلاسیک بدانید این است که دقت کنید جنس کابینت اگر ام دی اف باشد باید از یک برند بسیار معتبر استفاده شود.

از طرف دیگر متریال و رنگی که در ساخت کابینت نئوکلاسیک استفاده می شود هم بسیار مهم است که چراکه جذابیت ظاهری کابینت نئوکلاسیک را افزایش می دهد. 

برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از قیمت ، طراحی ، ساخت و اجرای کابینت با نوآن در تماس باشید.

با نوان در اینستاگرام همراه باشید.