درباره نوآن به عنوان بزرگترین مجموعه طراحی کابینت مدرن ، طراحی کابینت آشپزخانه ، طراحی کمد دیواری ، طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی کابینت نئو کلاسیک ، طراحی کابینت کلاسیک در شرق تهران با مدیریت آقای علیرضا شعری پور با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و اجرای کابینت و دکوراسیون داخلی فعالیت دارد بیشتر بدانید تا بتوانید بهترین طراحی دکوراسیون داخلی را داشته باشید.

مجموعه نوآن تولید کننده انواع کابینت های مدرن و کلاسیک و نئوکلاسیک است.

مجموعه نوان با هدف نوآوری ، بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا ، تحول و تنوع در طراحی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالای مورد نیاز در صنایع دکوراسیون داخلی ، منزل ، محل کار و کابینت آشپزخانه و با آرمان جلب رضایت مشتری تاسیس گردیده است .

این مجموعه افتخار دارد که برای نخستین بار در کشور با بهره ور از برترین برندهای جهانی و عناصر لوکس از قبیل چوب ، فلزات و انواع سنگ ها و ….. و ترکیب آنها با یکدیگر ، ذوق و سلیقه و جلب رضایت مشتریان محترم فراهم نماید .

سوالات متداول

در این تاریخ یعنی 1401/01/27 که به این سوال جواب می دهم حداقل قیمت کابینت متری 3.500.000 تومان می باشد.

کابینت های آشپزخانه در گروه های طراحی کلاسیک . نوکلاسیک و مدرن قابل طراحی می باشد .

متریالهایی مورد استفاده در کابینت متعدد می باشد مثلا در کارهای مدرن زوکش ملامینه ها هایگلاس . پلی گلاس . لمی گلاس و حتی شیشه اکثرا کار می شود و در نوءکلاسیک ها ممبران . رنگ پلی ارتان و رنگ پولیش . در کارهای کلاسیک ممبران . روکش چوب و تمام چوب

متریال ملامینه به علت جنس سختش مقاومت بالایی در مقابل ضربه دارد روکش PVC ها از جمله هایگلاس و سوپر ماتها مقومتشان در برابر آب بیشتر می باشد جنس ممبران به علت وکیم شدن باز هم در مقابل آب قویتر می باشد و به علت برگشت گوشه ها کار یک دست تر از کار های که نوار PVC دار به نظر میرسد و از این نظر زیباتر می شود .

جنس های روکش چوب و تمام چوب که بسیار شبیه هم هستند تفوتهای ظاری کمی دارند بیشتر در قسمتهایی که MDF خام روکش چوب مشخص می شود تفاوت دارند.

رنگ های پولیشی به علت شمایل نوکلاسیک و اکثرا در رنگ سفید ظاهری زیبا و روشنی را نشان می دهد البته تمامی اینها اگر آب به قسمت های MDF آن نفوز کند دچار پوسیدگی می شود.

اگر MDF  روکش نداشته باشد در مقابل آب مقاومتی ندارد و در زمان کوتاه اد می کند این روکشها هستند که مقاومت را در مقابل آب بالا می برند

در زمینه روکشهای ملامینه ایران پیشرفت خوبی داشته و طرح و کیفیت خوبی تولید می کند و به تازگی روکش های جنس خوب را به دلایل تحریمها  روکش MDF می کنند.

کارهای مدرنی که در آن ورق MDF  شاخهای استفاده می شود حدودا 2 هفته و کار های شرکتی وکیم شده حدودا 25 روز و کار های رنگ بین 40 تا 50 روز و کار تمام چوب 3 ماه

در صورتی  پروژه  داخل تهران باشد اندازه گیری هزینه ای  ندارد

بله طراحی به صورت سه بعدی با یکی از بهترین نرم افزاره های طراحی انجام می شود

کافی هست اندازه های آشپزخانه به علاوه عکس از محل را مشتری ارسال کند تا طراحی سه بعدی را به صورت رایگان انجام دهیم و قیمت دقیق بر اصاص طرح براورد نماییم.

نمایشگاه نمان محصولات خود را تا سه سال گارانتی می نماید اگر در صورت خودبخود خراب شود و در اثر آب و حرارت و ضربه خراب نشده باشد تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می گردد .

لولا ها آرام بند درجه یک چینی به صورت استاندارد کار می شود.

در صورت درخواست هر یراقی که مشتری بخواهد که موجود باشد با هزینه بیشتر نصب می گردد.

کابینت اکسسوری های زیادی دارد که همه آنها در اینجا قابل گفتن نیست مانند سوپر و مینی سوپر . جا ادویه که آنها هم انواع مختلف دارد .سطل آشغال . سبد مواد شوینده . سبد پیاز سیبزمینی . مجیک کرنر …

داخل تهران 10 % حومه تهران 15%  خارج از تهران 20%

بعد از قرار داد و نهایی شدن نقشه سه بعدی نقشه ساه و سفید رسمی بر اساس اندازه های گرفته شده آنالیز می گردد و اندازه دقیق هریونیت و در مشخص می گردد.

نقشه به اسطلاح خرد شده تبدیل به زبان کارخانه می گردد و به کارخانه صفارش داده می شود بعد طی پروسه ساخت به محل نصب فرستاده و نصب می گردد.

بله نصب کابینت به علت ماهیت آن همراه با برش تولید گرده های MDF میکند.

قیمت صفحه کابینت به صورت جدگانه محاسبه می گردد.

صفحه روکش HPL صفحه کورین . کوارتز . SPL  و Marmanait و سنگ طبیعی  صفحات روکش HPL مغز MDF  دارند که از قدیم بوده کورین مواد مصنوعی مانند آکرولیک و رزین می باشد که از نظر مقاومت در مقابل خط وخش و حرارت و مواد شیمیایی  ضعیف می باشد .

اما کوارتز از این نظر بسیار قوی تر است SPL همانند روک HPL ولی فشرده تر می باشد که مغز آن هم از همان جنس می باشد.

Marmanait مغز کورین با روکش کواتز می باشد و سنگ طیسعی هم از نظر  جذب آب و ترد بودن آن دارای ضعف می باشد ولی این ضعف در گرانیتها کمتر است.

نمایشگاه نوان از بهترین جنس داخلی یعنی MDF صابونی آرین سینا استفاده می کند.