مجموعه طراحی و اجرای کابینت نوآن با بیش از 25 سال سابقه با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع کابینت کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک در ایران توسط برادران شعری پور تاسیس گردید.

عملکرد اصلی این مجموعه تولید و فروش انواع محصولات ساخته شده از MDF و چوب با روکش های PVC و طبیعی است که در رنگ های متنوع در ساخت دکورهای داخلی ساختمان و کابینت آشپزخانه، کمد دیواری و محصولات مشابه به کار می رود.

مجموعه نوآن جهت تولید محصولات ممبران، منبت و روکش طبیعی با استفاده از جدیدترین متد در کنار پیشرفته ترین ابزار و ماشین آلات توانسته است به طور مستقیم برای افراد زیادی شغل ایجاد کند.

تیم متخصص طراحی نوآن  با آگاهی به دانش و فناوری های به روز و مختلف دنیا توانسته کمک شایانی به فعالیت گسترده این مجموعه کند.

یکی از اهداف نوآن علاوه بر کسب در آمد، کمک به اقتصاد کشور و استفاده از تولید ملی با بهترین کیفیت و قیمت می باشد. تحقق این امر با ایجاد شغل و حل کردن معضل بیکاری امکان پذیر است.

سوالات متداول

در این تاریخ یعنی 1401/01/27 که به این سوال جواب می دهم حداقل قیمت کابینت متری 3.500.000 تومان می باشد.

کابینت های آشپزخانه در گروه های طراحی کلاسیک، نئوکلاسک و مدرن قابل طراحی می باشد.

متریال هایی مورد استفاده در کابینت متعدد می باشد مثلا در کارهای مدرن روکش ملامینه هایگلاس، پلی گلاس، لمی گلاس و حتی شیشه اکثرا کار می شود و در نئوکلاسیک ها ممبران، رنگ پلی اورتان و رنگ پولیش، در کارهای کلاسیک ممبران، روکش چوب و تمام چوب

متریال ملامینه به علت جنس سختش مقاومت بالایی در مقابل ضربه دارد روکش PVC ها از جمله هایگلاس و سوپر مات ها مقاومتشان در برابر آب بیشتر می باشد جنس ممبران به علت وکیوم شدن باز هم در مقابل آب قویتر می باشد و به علت برگشت گوشه ها کار یک دست تر از کار های که نوار PVC دار به نظر میرسد و از این نظر زیباتر می شود.

جنس های روکش چوب و تمام چوب که بسیار شبیه هم هستند تفاوت های ظاری کمی دارند بیشتر در قسمتهایی که MDF خام روکش چوب مشخص می شود تفاوت دارند.

رنگ های پولیشی به علت شمایل نئوکلاسیک و اکثرا در رنگ سفید ظاهری زیبا و روشنی را نشان می دهد البته تمامی این ها اگر آب به قسمت های MDF آن نفوذ کند دچار پوسیدگی می شود.

اگر MDF روکش نداشته باشد در مقابل آب مقاومتی ندارد و در زمان کوتاه باد می کند این روکش ها هستند که مقاومت را در مقابل آب بالا می برند

در زمینه روکش های ملامینه ایران پیشرفت خوبی داشته و طرح و کیفیت خوبی تولید می کند و به تازگی روکش های جنس خوب را به دلایل تحریم ها  روکش MDF می کنند.

کارهای مدرنی که در آن ورق MDF شاخ های استفاده می شود حدودا 2 هفته و کار های شرکتی وکیوم شده حدودا 25 روز و کار های رنگ بین 40 تا 50 روز و کار تمام چوب 3 ماه

در صورتی که پروژه  داخل تهران باشد اندازه گیری هزینه ای ندارد.

بله، طراحی به صورت سه بعدی با یکی از بهترین نرم افزاره های طراحی انجام می شود.

کافی است اندازه های آشپزخانه به علاوه عکس از محل را مشتری ارسال کند تا طراحی سه بعدی را به صورت رایگان انجام دهیم و قیمت دقیق بر اساس طرح برآورد نماییم.

نمایشگاه نوآن محصولات خود را تا سه سال گارانتی می نماید اگر در صورت خودبه خود خراب شود و در اثر آب و حرارت و ضربه خراب نشده باشد تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می گردد .

لولا ها آرام بند درجه یک چینی به صورت استاندارد کار می شود.

در صورت درخواست هر یراقی که مشتری بخواهد که موجود باشد با هزینه بیشتر نصب می گردد.

کابینت اکسسوری های زیادی دارد که همه آن ها در اینجا قابل گفتن نیست مانند سوپر و مینی سوپر. جا ادویه که آن ها هم انواع مختلف دارد. سطل زباله، سبد مواد شوینده، سبد پیاز سیب زمینی، مجیک کرنر و… .

داخل تهران 10 % حومه تهران 15%  خارج از تهران 20%

بعد از قرارداد و نهایی شدن نقشه سه بعدی نقشه ساه و سفید رسمی بر اساس اندازه های گرفته شده آنالیز می گردد و اندازه دقیق هریونیت و در مشخص می گردد.

نقشه به اصطلاح خرد شده تبدیل به زبان کارخانه می گردد و به کارخانه سفارش داده می شود بعد طی پروسه ساخت به محل نصب فرستاده و نصب می شود.

بله نصب کابینت به علت ماهیت آن همراه با برش تولید گرده های MDF می کند.

قیمت صفحه کابینت به صورت جدگانه محاسبه می گردد.

صفحه روکش HPL صفحه کورین، کوارتز، SPL  و Marmanait و سنگ طبیعی صفحات روکش HPL مغز MDF  دارند که از قدیم بوده کورین مواد مصنوعی مانند اکرولیک و رزین می باشد که از نظر مقاومت در مقابل خط وخش و حرارت و مواد شیمیایی  ضعیف می باشد.

اما کوارتز از این نظر بسیار قوی تر است SPL همانند روک HPL ولی فشرده تر می باشد که مغز آن هم از همان جنس می باشد.

Marmanait مغز کورین با روکش کواتز می باشد و سنگ طبیعی هم از نظر  جذب آب و ترد بودن آن دارای ضعف می باشد ولی این ضعف در گرانیت ها کمتر است.

نمایشگاه نوان از بهترین جنس داخلی یعنی MDF صابونی آرین سینا استفاده می کند.